top of page

MEDITATION WORKSHOP

כיצד תרגול פשוט יכול לשנות את חייכם

על הסדנה

צללו אל תוך הלא נודע

היכן שאנחנו מפנים את תשומת ליבנו, שם אנחנו משקיעים את האנרגיה שלנו. מדיטציה, או ״התבוננות מעמיקה״, מאפשרת לנו להתעלות מעל המחשבות והרגשות שלנו ולהיכנס למרחב פתוח ואינסופי, המכונה גם "הלא נודע". במרחב הזה, אנחנו מרגישים חיבור למשהו עמוק ובטוח, שאינו תלוי נסיבות חיים ואינו מתערער כ"שהדברים לא מסתדרים".

הלא נודע הוא מקום של אפשרויות אינסופיות, שבו אנו יכולים להתחבר לחוכמה הפנימית שלנו ולגלות רבדים חדשים של עצמנו. שם, אנחנו מוצאים שקט, שלווה והשראה, ומתחילים לראות את החיים בעיניים חדשות.

לשוב אל קסם הילדות

כאשר אנחנו מתמסרים אל הלא נודע, אנחנו מתמלאים באנרגיה של חיוניות, פליאה, סקרנות, ויצירתיות. התחושות האלה מחזירות אותנו לחוויות הראשוניות שחווינו בילדותנו של גילוי והתפעלות, ומעניקות לנו תחושת חיבור עמוקה לעצמנו ולעולם שסביבנו. במצב זה, אנו חיים מתוך ידיעה שהיקום הינו מקום בטוח ואנו מצליחים להביא את עצמינו באופן מלא לכל רגע.

סדנת מדיטציה שניר חיים אמבטיית גונג

נוכחות מלאה ברגע

עם תרגול המדיטציה, אנו זוכים להכיר את המשמעות של להיות הרגע. אנו זוכים להתבונן בכל מה שנמצא בשדה שלנו מבלי להזדהות איתו. מדובר בהתבוננות טהורה ובמודעות בשיאה. מודעות זו מאפשרת לנו להתחבר לאנרגיה הפנימית שלנו ולפעול מתוך תדר גבוה יותר. אנו מרגישים פתיחות, קלילות, הערכה ואהבה, המתבטאים כרצון להטיב עם הסביבה שלנו. במצב זה, "חילצנו" את התודעה מהשכל (mind) ואנו חווים את הדממה שבהוויה. 

 

 כשאנחנו נמצאים בתדר גבוה יותר, אנחנו מושכים אלינו חוויות עם תדר דומה מהיקום. היקום תמיד אומר "כן!" למה שאנחנו משדרים ברגע זה. לכן, כשאנחנו פועלים מתוך הכרת תודה, נתינה ותחושת שלמות, לא משנה מה קורה סביבנו, היקום ימשיך להפגיש אותנו עם חוויות שתומכות בתחושות הללו. כתוצאה, אנחנו פותחים דלת להזדמנויות של צמיחה ושגשוג בלא מאמץ. 

 

היקום לא מחכה שנדבר איתו, הוא מרגיש אותנו. איזה כיף לתת לו להרגיש את מי שאנחנו ולא את מה שהשכל  שולח עבורנו.

חיבור לאני הפנימי

מדיטציה מלמדת אותנו להבחין במחשבות וברגשות שעולים בתוכנו, ובמקום לפעול מתוכם באופן אוטומטי, פשוט להיכנע להם. זה לא אומר שאנחנו מתעלמים מהם או מתכחשים אליהם, אלא שאנחנו לא נותנים להם לנהל אותנו.

 

במקום להשקיע אנרגיה בהתנגדות למה שעולה, אנחנו מתחברים לאנרגיה הפנימית שלנו ושבים אל המהות העמוקה שבנו, שקודמת לכל רגש או מחשבה. זה מאפשר לנו להביא את העצמי האמיתי שלנו בצורה של נוכחות מלאה לכל סיטואציה בחיים.

סדנת מדיטציה שניר חיים אמבטיית גונג

שינוי אמיתי

היכולת לשחרר ולתת לדברים לקרות ללא התנגדות אליהם היא מהות המדיטציה. כשאנחנו נכנעים, אנחנו מאפשרים לעצמנו להיות נוכחים במלואנו ברגע, בלי לשחזר את העבר או לדאוג לעתיד. במצב זה, אנחנו חופשיים להיות מי שאנחנו באמת, ללא מסכות וללא מגבלות. 

 

המדיטציה היא כלי רב עוצמה שיכול לשנות את חיינו. כשאנחנו משחררים את הציפיות והלחצים, אנחנו פותחים את הדלת לחוויות משמעותיות ומעשירות, ומאפשרים לעצמנו להתמלא בתחושת חופש אמיתי. 

 

נוכחות מלאה ברגע זו המתנה הכי גדולה שאנחנו יכולים להעניק לעצמנו ולסובבים אותנו.

העניקו לעצמכם הרגל משנה חיים

כמו בכל מיומנות חדשה, כדי להטמיע את תרגול המדיטציה בחייכם נדרשים ידע ותרגול עקבי. כך תצברו ביטחון, תרגישו בנוח ותשתפרו. סדנת המדיטציה שלי נועדה לתת לכם את הכלים והביטחון להטמעת התרגול המשמעותי בחייכם.

 

בסדרת המפגשים שאני עורך, נשלב תרגול מודעות לנשימה ולתחושות בגוף, שהוא הבסיס לכל תרגול מדיטציה, יחד עם הצלילים, הרטטים והתדרים המהדהדים של גונגים וכלי נגינה ייחודיים נוספים. השילוב הייחודי הזה מאיץ את ההשפעות המדיטטיביות על ידי הבאת הגוף למצב של הרפיה עמוקה, הפניית תשומת הלב לאנרגיה הפנימית שלנו והעמקת תחושת ההתקרקעות ברגע. הרטטים והתדרים שמפיקים הגונגים משפיעים באופן חיובי על גלי המוח ומסייעים לנו לשחרר את הצורה המנטלית שלנו (האופן שבו אנו תופסים את עצמנו ואת העולם סביבנו), כמו גם לתפיסת הזמן המקובעת שלנו, ובכך להתחבר לפוטנציאל האינסופי שב"לא נודע" המצוי ברגע.

 

ככל שתעמיקו בתרגול, תגלו כיצד המדיטציה מאפשרת לכם להגיב מתוך המהות הפנימית שלכם. בכל פעם שתעשו זאת, תחושו גאווה, והרצון שלכם להעמיק את התרגול ילך ויתחזק.

 

כל מפגש הוא ייחודי ומותאם אישית לכם. בין אם אתם חדשים במדיטציה או מתרגלים מנוסים שמעוניינים להעמיק ולהאריך את זמן המדיטציה היומי שלכם, תזכו להשראה, הדרכה ותמיכה מלאה. יחד, תרכשו את הידע, הכלים והביטחון לשלב את התרגול המשמעותי בחייכם.

 

בואו עם לב פתוח ונפש סקרנית, והתכוננו למסע פנימי שיאפשר לכם לגלות רבדים חדשים של עצמכם ולהתחבר לעולם בצורה עמוקה ומשמעותית יותר.

מכוסה בשמיכה בתוך ערסל עוטף ונעים. החלה החוויה המדהימה שלי. הרגשתי כיצד המוסיקה מתמזגת לתוך הגוף הפיזי שלי מזיזה כל תא ותא בגופי מעוררת בתוכי רגשות של שמחה התרגשות וגם עצב מלווה בבכי. ולרגעים הרגשתי צפה בתוך מים שלווה ומוגנת. ללא ספק חוויה ייחודית אשר הביאה לניקויי פיזי וריגשי ותחושת הקלה גדולה ואיזון.

מירב

על הסדנה

כל מפגש הוא ייחודי ומותאם אישית לכם. בין אם אתם חדשים במדיטציה או מתרגלים מנוסים שמעוניינים להעמיק ולהאריך את זמן המדיטציה היומי שלכם, תזכו להשראה, הדרכה ותמיכה מלאה. יחד, תרכשו את הידע, הכלים והביטחון לשלב את התרגול המשמעותי בחייכם.

פרטים נוספים:

  • סדרה של 8 מפגשים אישיים (אחד-על-אחד) בעלות של 3,500 ש״ח בלבד
  • מפגש יחיד בעלות של 400 ש״ח

  • המפגשים נערכים בסטודיו הבית בכתובת: ש״י עגנון 18 א׳, הוד השרון

  • משך כל מפגש כשעה וחצי

  • לתשומת לבכם, המפגש אינו מתאים לנשים בהריון ולאנשים עם קוצב לב

  • המפגש אינו כולל פעילות פיזית ומתאים לכל גיל

  • מדיניות ביטולים: ניתן לבטל או לשנות מועד מפגש עד 72 שעות טרם המועד שנקבע לקבלת החזר כספי מלא ודמי ביטול בעלות של 20 ש״ח. כעבור ה-72 שעות, לא יינתן החזר כספי.​​​​

סדנת מדיטציה שניר חיים אמבטיית גונג

נעים להכיר

שמי שניר, ואני רוצה להעניק לכל אחד את המתנה הכי גדולה שיש בי - את היכולת להיות ברגע ולהתחבר לאיכויות והערכים שאתם מאמינים בהם עבור חיים מלאים במשמעות.
 
באמצעות השראה, הדרכה ותמיכה מלאה, תגלו את הפוטנציאל הטמון בכם לחיים עם תכלית. 

בעשור האחרון אני עוסק ביתרונות ובהשפעות החיוביות שיש לעולם הצלילים להציע לנו, עם דגש מרכזי על הקשר בין הגוף לנפש. 


אני משתמש בטכניקות כמו מדיטציות מודרכות, תרגולי נשימה ואמבטיית גונג כדי לעבוד על מרכזי האנרגיה - מחשבה, רגש ותודעה. כלים אלה מסייעים לנו לטובת שינוי, צמיחה והתפתחות.

הצטרפו אליי למסע של מודעות עצמית וצמיחה. זה הזמן להשתחרר מאמונות מגבילות, לטפח את הפוטנציאל שלכם ולגלות את חדוות החיים שבכל רגע.

האזינו לשניר בפודקאסט MINDSET

bottom of page